דף ראשי - יובל פלג יועץ תקשורת * ליחסי ציבור  לעסק שלך, צור קשר עכשיו! * מפת האתר שלנו
לוגו החברה - YPR שירותי יחסי ציבור, ייעוץ תקשורתי, לובינג, פרסום, דוברות, הפקת עיתונים, בניית אתרים, הרצאות

  התנגדות למגדלים נוספים בחוף
מגדלי חוף הכרמל חוזרים? הירוקים של חיפה: לא יקום ולא יהיה* שמואל גלבהרט: אין סיכוי בעולם שניסוג מעמדתנו * מציע להעתיק זכויות הבנייה למקום אחר
ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור דף ראשי
יישומים - מה אנו מציעים בתחום יחסי הציבור והיעוץ התקשורתי
פתרונות - דוגמאות ללקוחות שקיבלו מאיתנו לובינג, מיתוג ושיווק
המומחים שלנו בתחומי התקשורת, יחסי הציבור, הפרסום, המיתוג והשיווק
יצירת קשר לייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור
החדשות שלנו

[23/09/2008 07:10:33] התנגדות למגדלים נוספים בחוף
מגדלי חוף הכרמל חוזרים? הירוקים של חיפה: לא יקום ולא יהיה* שמואל גלבהרט: אין סיכוי בעולם שניסוג מעמדתנו * מציע להעתיק זכויות הבנייה למקום אחר

"לא נשכפל את מגדלי חוף הכרמל. דבר כזה לא יקום ולא יהיה" כך אמר האדריכל שמואל גלבהרט, יו"ר "הירוקים של חיפה" בעקבות הידיעה על הכוונה לאשר את המשך תכנון הפרויקט והקמת מגדלים נוספים בחוף הכרמל.

שמואל גלבהרט מדגיש כי " תנועת הירוקים של חיפה", קמה לפני כ-15 שנה כאשר החל המאבק הציבורי נגד פרויקט המגדלים בחוף הכרמל". לדבריו "זו המחויבות הראשונה שלנו ואין שום סיכוי שבעולם שניסוג ממנה".

"אני בטוח שלא הירוקים ולא אף תושב אחר בחיפה ובארץ לא יעבור בשתיקה אפילו על הכוונה להמשיך את הבנייה של מגדלי חוף הכרמל במקומם הנוכחי" מצהיר שמואל גלבהרט.

יו"ר תנועת "הירוקים של חיפה" ומועמדה לראשות העיר מוסיף כי "הדבר היחיד שניתן לשקול הוא להחזיר את חוף הים וחולות הזהב לקדמותן, לאחר שנפגעו בתהליך עבודות הפיתוח שנעשו במקום".

יובל פלג, דובר "הירוקים של חיפה" מזכיר כי התוכנית המקורית של מגדלי חוף הכרמל אושרה כבר לפני כ-30 שנה, אבל הבנייה החלה רק לפני כ-10 שנים לאחר מאבק ממושך שהביא בין השאר לחקיקת חוק החופים.

"אנחנו נהיה מוכנים לשקול ניוד זכויות הבנייה לשטחים אחרים כמו אזור התעשייה הצבאית שנמצא לא הרחק משם" אומר שמואל גלבהרט.

שמואל גלבהרט, יו"ר הועדה לתכנון ולבנייה וחבר בוועדות שונות אומר כי "זו תהיה העמדה שלי בכל וועדה שבה אני מייצג את חיפה. אתנגד בכל כוחי לכוונה להוסיף עוד מגדלים על קו החוף".
חזרה לדף הראשי